Co się stało?

 

Zwiastun 4266 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • OglądajCały film - Wyszukiwarka VOD
Wszystko dla mojej matki

Wszystko dla mojej matki

Jan. 03, 2020Poland103 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosów


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

Wszystko dla mojej matki – Olka (Zofia Domalik) ma siedemnaście lat. Za ciągłe ucieczki z domu dziecka, sąd umieścił ją w zakładzie poprawczym. Pewnego dnia spotyka tam Andrzeja (Adam Cywka) i Irenę (Jowita Budnik). Gdy dowiaduje się, że mieszkają blisko jej dawnego domu rodzinnego, wymusza, by zabrali ją na wakacje. Dla niej to szansa, by wreszcie dowiedzieć się więcej o swojej matce. Bez wątpienia nie wie jeszcze, jak ogromną cenę za to zapłaci…

Wszystko dla mojej matki cały film

Debiut fabularny znakomitej dokumentalistki Małgorzaty Imielskiej („Obrazy z fabryki śmierci”, „Wytrwałość”) porusza się w świecie doskonale nam znanym. Poprawczak, patologiczne relacje nieznających litości młodocianych przestępców, cynizm wychowawców, do tego wszechobecne molestowanie seksualne. W tym piekle niewyobrażalnego okrucieństwa, bo dokonywanego na wrażliwości 17-letnich dziewczyn, które z zagłuszania w sobie odruchów solidarności i empatii uczyniły wyścig, jedna z nich się buntuje.

Z pewnością całe życie Oli, granej wspaniale przez Zofię Domalik, opiera się na pragnieniu odnalezienia matki i powrotu do domu, którego nigdy nie miała. Nic, żadna tragedia nie jest w stanie jej złamać, a wewnętrzna determinacja zostaje wyrażona jej morderczym treningiem biegowym. Imielska, wchodząc z kamerą do jej duszy, opowiada jednocześnie o relacjach rodzinnych we współczesnej Polsce. Bez wątpienia tej zakłamanej, zbanalizowanej i wyidealizowanej przez media społecznościowe sielance, okazującej się w jej filmie jedną wielką traumą. Może to nie jest przyjemne, może kogoś zaboli, na szczęście reżyserka rozumie, czym jest nadzieja i nigdy jej nie gasi.

Film Wszystko dla mojej matki:

Film Wszystko dla mojej matki online

Wszystko dla mojej matki
Oryginalny tytuł Wszystko dla mojej matki
IMDb Ranking 6.4 36 głosów
Udostępniono8

Podobne filmy

Elvis
Koniara
Rzeka tajemnic
Platforma
Gdzie śpiewają raki
Ostatni
Byzantium
Geniusz
Do ostatniej kości
Drogi Davidzie!
Razem i osobno
Erotica 2022

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www