fbpx
Na Wspólnej

Na Wspólnej

Jan. 27, 2003
Twoja ocena: 0
7.8 19 głosów


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Reżyser

Obsada

Bożena Dykiel isMaria Zięba
Maria Zięba
Mieczysław Hryniewicz isWłodzimierz Zięba
Włodzimierz Zięba
Sylwia Gliwa isMonika Cieślik
Monika Cieślik
Anna Korcz isIzabela Dudek
Izabela Dudek
Robert Kudelski isMichał Brzozowski
Michał Brzozowski
Grażyna Wolszczak isBarbara Brzozowska-Smolna
Barbara Brzozowska-Smolna
Michał Tomala isDaniel Brzozowski
Daniel Brzozowski
Waldemar Obłoza isRoman Hoffer
Roman Hoffer
Kazimierz Mazur isKamil Hoffer
Kamil Hoffer
Joanna Jabłczyńska isMarta Konarska
Marta Konarska

Gdzie oglądać ?

Na Wspólnej – Losy siedmiu byłych wychowanków domu dziecka oraz ich najbliższych. Zajrzyj do mieszkań na najbardziej znanej ulicy w Polsce, czyli Na Wspólnej.

Zobacz, jak bohaterowie najstarszego serialu TVN dorastali, przeżywali życiowe i miłosne rozterki, a także świętowali sukcesy. Poznaj rodzinę Brzozowskich, Hofferów, Ziębów i ich przyjaciół. Przeszło dwadzieścia lat temu w pewnym sierocińcu splotły się losy siedmiorga dzieci.

Wiktor, Michał (Robert Kudelski), Andrzej (Tomasz Schimscheiner), Basia (Grażyna Wolszczak), Leszek (Wojciech Majchrzak), Weronika (Renata Dancewicz) i Gabriela (Ewa Gorzelak) przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam.

Ich aniołem – opiekunem była Maria Zięba (Bożena Dykiel), która pracowała w tym czasie w domu dziecka i wraz z mężem Włodkiem Ziębą (Mieczysław Hryniewicz) pokochała te dzieci jak swoje. Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w więź silniejszą niż więzy krwi. Punktem zwrotnym w życiu wszystkich okazała się tragiczna śmierć Wiktora. Niejasne okoliczności wypadku tylko pogłębiły szok związany z jego przedwczesnym odejściem. Wiktor Brzozowski był szanowanym biznesmenem, szefem prężnie działającej firmy budowlanej – Bud Maksu, człowiekiem kojarzonym z pieniędzmi i sukcesem. Dla swoich przyjaciół był jednak kimś o wiele ważniejszym. Już w sierocińcu przyzwyczaili się przypisywać mu rolę nieformalnego przywódcy i opiekuna. O tym, że Wiktor dobrze wywiązał się z tego zadania świadczyć może choćby jego ostatnia inwestycja – dom przy ulicy Wspólnej. Dzięki niemu ludzie, których kochał najbardziej na świecie znaleźli swoje miejsce na ziemi. To właśnie tu, co dnia, przeżywają wraz z rodzinami i przyjaciółmi radości i smutki swojego życia…

Na Wspólnej – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej” obejrzysz online na player.pl Na Wspólnej – kiedy premiera odcinka? Nowe odcinki serialu „Na Wspólnej obejrzysz od poniedziałku do czwartku o 20:15 na antenie TVN.

Serial Na Wspólnej:

Serial Na Wspólnej online

Na Wspólnej
Oryginalny tytuł Na Wspólnej
TMDb Ranking 4.5 2 głosów
Data pierwszego odcinka Jan. 27, 2003
Poprzedni odcinek May. 28, 2019
Sezony 17
Odcinki 2882
Średnia długość 25 minut
Udostępniono13

Podobne filmy

Uncoupled
Las Villamizar
Przyjaciółki
Skradzione serce
Dynastia
Another Self
Hammarvik

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www

×
Miłego Seansu!