Chalidow vs. Adamek: KSW EPIC Story

Chalidow vs. Adamek: KSW EPIC Story

Twoja ocena: 0
10 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Reżyser

Reżyser

Obsada

Zwiastun wideo

Gdzie oglądać ?

Chalidow vs. Adamek: KSW Epic Story przenosi widzów za kulisy przygotowań dwóch legendarnych sportowców do epickiego pojedynku. Mamed Chalidow, uznawany za ikonę polskiego MMA, wielokrotny mistrz KSW, staje naprzeciwko Tomasza Adamka, legendy boksu, triumfatora wielu prestiżowych organizacji. Wraz z premierą niezwykłego starcia, serial prezentuje emocjonujące momenty, które kształtują drogę obu mistrzów do ringu.

W „Chalidow vs. Adamek: KSW Epic Story” widzowie otrzymują unikalną szansę zagłębienia się w świat walki, poznając zarówno fizyczne jak i emocjonalne wyzwania, jakie stoją przed oboma zawodnikami. Wstrząsające historie z ich życia, wysiłek, determinacja i pasja, które napędzają ich do treningów i walki, ukazane są w sposób głęboko angażujący.

Premiera serialu zaplanowana na piątek 16 lutego o 17:00 na CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 5, oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online, staje się nieodłączną częścią emocji towarzyszących wielkiemu wydarzeniu – pojedynkowi obu legend. To nie tylko sportowe widowisko, ale także podróż przez historię i pasję dwóch mistrzów, którzy przygotowują się do momentu, który zapisze się w annałach sportu jako epickie starcie.

Gala KSW EPIC zaplanowana jest na 24.02.2024r. do obejrzenia na www.kswonline.pl

Serial Chalidow vs. Adamek: KSW EPIC Story:

Serial Chalidow vs. Adamek: KSW EPIC Story online

Udostępniono0

Podobne filmy

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www