konto netflix

Zwiastun 240 Wyświetleń

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Winni

Winni

Jun. 14, 2018Denmark85 Min.NOT RATED
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Co się stało?

Opis

„Winni” to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl „Locke’a” z Tomem Hardym.

Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia – były funkcjonariusz policji – z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie – irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

W „Winnych” każda sekunda filmu, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.

Film Winni:

Film Winni online

Winni
Oryginalny tytuł Den skyldige
IMDb Ranking 7.8 2,610 votes
TMDb Ranking 7.5 82 votes

Reżyster

Obsada

Udostępniono0

Podobne filmy

Ciemno, prawie noc
Taśmy Watykanu
Smak zemsty. Peppermint
Głosy ze ściany
Sala samobójców
Wyspa tajemnic
Anihilacja
Locke
Anon
Ocean ognia
Na granicy
Bez litości 2

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www