Co się stało?

Zwiastun 1813 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Winni

Winni

Jun. 14, 2018Denmark85 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

„Winni” to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl „Locke’a” z Tomem Hardym.

Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia – były funkcjonariusz policji – z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie – irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

W „Winnych” każda sekunda filmu, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.

Film Winni:

Film Winni online

Winni
Oryginalny tytuł Den skyldige
IMDb Ranking 7.5 34,480 głosów
TMDb Ranking 7.5 82 głosów
Udostępniono2

Podobne filmy

Prawdziwa historia
Ultrafiolet
Groźne kłamstwa
Tożsamość
Dom nocny
Wyścig o złoto
Niepowstrzymany
Samarytanin
Małgosia i Jaś
Reguła Milczenia
Stalowe rekiny
Furia

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www