Co się stało?

Zwiastun 167 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • Oglądaj na PlayerCały film - Wyszukiwarka VOD
Barbie

Barbie

Ona jest ikoną. On jest tylko Kenem.Jul. 19, 2023United Kingdom114 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

Barbie to film, który zabiera nas w zupełnie nową, nieoczekiwaną podróż razem z ikoną mody i urody, Barbie. Dotychczas uważano ją za symbol idealnego, bajkowego świata, ale w rzeczywistości ukrywała w sobie głębszy kryzys egzystencjalny, z którym musi się zmierzyć.

Historia rozpoczyna się od koszmarów, które nawiedzają Barbie każdej nocy. To pierwszy sygnał, że coś jest nie tak w jej doskonałym plastikowym życiu. W międzyczasie zdaje sobie sprawę, że życie w idealnym świecie, jakim jest Barbie World, nie przynosi jej już satysfakcji. Ta piękna blondynka jest przekonana, że musi odnaleźć sens swojego życia, zrozumieć, kim naprawdę jest.

Postanawia opuścić bajkowy świat i przenieść się do prawdziwej rzeczywistości. To moment, w którym rozpoczyna się jej trudna podróż, pełna nieznanych i często nieprzyjemnych niespodzianek. Musi stawić czoła problemom ze zdrowiem psychicznym, które do tej pory ukrywała przed światem. Wraz z przyjaciółmi, których poznaje na swej drodze, będzie się uczyć, że prawdziwe piękno tkwi głęboko wewnątrz, a akceptacja samej siebie jest kluczem do szczęścia.

Barbie to film, który przekracza granice typowego filmu o lalce i wnikliwie porusza temat zdrowia psychicznego. Pokazuje, że nawet w idealnym świecie każdy może zmagać się z własnymi demonami i że odnalezienie siebie wymaga odwagi, determinacji i wsparcia bliskich. Udowadnia, że prawdziwa siła tkwi w odwadze podjęcia trudnych wyborów i dążeniu do autentyczności.

Film Barbie:

Film Barbie online

Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Oryginalny tytuł Barbie
IMDb Ranking 7.3 266,820 głosów
TMDb Ranking 7.4 3,820 głosów
Udostępniono0

Podobne filmy

Kingsman: Złoty Krąg
Król Internetu
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
Uwierz w Ducha
Don’t Make Me Go
Aniołki Charliego
Karnawał
Podróż na sto stóp
To znowu Ty
Dogtanian. Psi muszkieterier
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Yakari i wielka podróż

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www