Co się stało?

Zwiastun 761 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • Oglądaj na PlayerCały film - Wyszukiwarka VOD
Barbie

Barbie

Ona jest ikoną. On jest tylko Kenem.Jul. 19, 2023United Kingdom114 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

Barbie to film, który zabiera nas w zupełnie nową, nieoczekiwaną podróż razem z ikoną mody i urody, Barbie. Dotychczas uważano ją za symbol idealnego, bajkowego świata, ale w rzeczywistości ukrywała w sobie głębszy kryzys egzystencjalny, z którym musi się zmierzyć.

Historia rozpoczyna się od koszmarów, które nawiedzają Barbie każdej nocy. To pierwszy sygnał, że coś jest nie tak w jej doskonałym plastikowym życiu. W międzyczasie zdaje sobie sprawę, że życie w idealnym świecie, jakim jest Barbie World, nie przynosi jej już satysfakcji. Ta piękna blondynka jest przekonana, że musi odnaleźć sens swojego życia, zrozumieć, kim naprawdę jest.

Postanawia opuścić bajkowy świat i przenieść się do prawdziwej rzeczywistości. To moment, w którym rozpoczyna się jej trudna podróż, pełna nieznanych i często nieprzyjemnych niespodzianek. Musi stawić czoła problemom ze zdrowiem psychicznym, które do tej pory ukrywała przed światem. Wraz z przyjaciółmi, których poznaje na swej drodze, będzie się uczyć, że prawdziwe piękno tkwi głęboko wewnątrz, a akceptacja samej siebie jest kluczem do szczęścia.

Barbie to film, który przekracza granice typowego filmu o lalce i wnikliwie porusza temat zdrowia psychicznego. Pokazuje, że nawet w idealnym świecie każdy może zmagać się z własnymi demonami i że odnalezienie siebie wymaga odwagi, determinacji i wsparcia bliskich. Udowadnia, że prawdziwa siła tkwi w odwadze podjęcia trudnych wyborów i dążeniu do autentyczności.

Film Barbie:

Film Barbie online

Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Oryginalny tytuł Barbie
IMDb Ranking 7.3 266,820 głosów
TMDb Ranking 7.4 3,820 głosów
Udostępniono0

Podobne filmy

Mumie
Napoleon Wybuchowiec
Futro z misia
Morbius
Po prostu przyjaźń
PolandJa
Wędrówki z Dinozaurami
Listy do M. 4
Nice Guys. Równi Goście
Czy to przeznaczenie
Kosmiczny mecz: Nowa era
Kopciuszek i kamień życia

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www