Premier League gdzie oglądać?

Online za darmo cda 5 sierpnia, 2022

Premier League gdzie oglądać? online

 

Premier League gdzie oglądać? Liga od lat jest kojarzona z CANAL+, a w zeszłym sezonie byliśmy podekscytowani ligą która uważana jest za najlepszą ligę na świecie. Teraz czeka nas mała rewolucja w transmisji Premier League. Od sezonu 2022/23 platforma streamingowa Viaplay ma prawo transmitować wszystkie mecze.

 

Premier League gdzie oglądać online

 

Premier League gdzie oglądać?

Jednak klienci CANAL+ nie stracą kontaktu z Premier League. Dzięki umowie z Viaplay stacja będzie oferować również transmisje. Dwa mecze z każdej rundy będą transmitowane na kanale CANAL+, a pozostałe mecze będą transmitowane na specjalnie przygotowanym kanale Event Channel 1-4, bezpłatnie dla wszystkich abonentów telewizji satelitarnej z pakietem CANAL+.

 

Premier League w Viaplay – ile kosztuje dostęp?

Przejdźmy do najważniejszej rzeczy, kosztów. Miesięczny pakiet Viaplay z dostępem do Premier League, Bundesligi, KSW, filmów lub seriali kosztuje 34 zł. W marcu 2023 r. szykuje się znaczna podwyżka. Abonament wzrośnie do 55 zł. Do tej pory Viaplay nie oferował gier w jakości 4K, takich jak Canal + Sport. Do tej pory większość strumieniowania była ograniczona do 720p.

 

Premier League – transmisja TV

Relacje telewizyjne z Premier League częściowo zapewnia Canal+. Na kanałach należących do tej grupy telewizyjnej można transmitować najciekawsze mecze każdej rundy. Telewizja Canal Plus wybrała ze swojej anteny około sześciu lub siedmiu najciekawszych sesji. Kanał, który pokazuje daną grę, zależy od jej czasu oraz rozkładu emisji w ramówce stacji, uwzględniając także spotkania innych rozgrywek.

Premier League online

Kategorie
Udostępniono2

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www