Netflix sposób na tani abonament – miesiąc za 9 zł!

Online za darmo cda 29 listopada, 2021

Jak zapłacić mniej za netflixa? Okazuje się, że nie we wszystkich krajach netflix kosztuje tyle samo! Pakiet podstawowy może Cię wynieść zaledwie 9 zł, a pakiet premium mniej niż 19 zł miesięcznie. Cenę możemy dodatkowo obniżyć składając się na pakiety z innymi członkami rodziny!

Cennik Netflix:

Podstawowy:
26,99 TR – 9,13 zł

Standard:
40,99 TR – 13,86 zł

Premium:
54,99 TR – 18,60 zł

Cena może się wahać w zależności od kursów walut.

Darmowy netflix

Darmowy netflix

 

 

Potrzebujemy wygasłego konta Netflix

Możemy najpierw spróbować założyć bezpośrednio nowe konto, ale mogą się pojawić trudności z podpięciem karty. Weryfikacji SMS w takim przypadku jeżeli się pojawi nie ominiemy.

 1. Ściągamy i instalujemy przeglądarkę Tor Browser:
  https://www.torproject.org/download/
 2. Przechodzimy do folderu w którym jest zainstalowana przeglądarka i dalej: BrowserTorBrowserDataTor
  a) Otwieramy plik torrc w notatniku i dopisujemy linię:
  ExitNodes {tr} strictnodes 1
  b) Zapisujemy
 3. Uruchamiamy Tor Browser i przechodzimy na stronę Netflix
 4. Logujemy się podając adres i hasło wygasłego konta.
 5. Wybieramy plan który nas interesuje i przechodzimy dalej. Następnie przy podsumowaniu zmieniamy plan na niższy a dzięki temu otrzymujemy wyższy plan, który nas początkowo interesował w cenie jeden poziom niższego planu w pierwszym miesiącu.
 6. Akceptujemy i mamy przedłużone konto opłacane według tureckiego cennika.

 

Kilka uwag:

– Cała biblioteka jest oczywiście taka jak na koncie założonym w Polsce. Korzystamy bez żadnego VPN itp. Możemy ustawić polski numer telefonu, poustawiać wszystko sobie tak jak chcemy. Cała historia konta zostaje zachowana.

– Karty nie możemy zmienić na inną. Potwierdzamy metodę płatności taką jaką mieliśmy przed wygaśnięciem konta. Ewentualna chęć zmiany metody płatności spotka nas z prośbą o weryfikację SMS-ową na tureckim numerze tel. , którego obecnie nie można nigdzie dostać (na serwisach się tym zajmujących smpva.org, sms-activate.ru itp. nie ma już numerów na turecki Netflix albo jeżeli są dostępne to nie działają i w najbliższym czasie nie pojawią się nowe).

– jeżeli już chcemy podpiąć nową kartę przez Tor lub VPN to radziłbym coś pokroju Revolut, Curve lub inne, które możemy w każdej chwili zablokować i nie trzymamy tam dużych środków.

– jeżeli mieliśmy już podpiętego Revoluta to przy odnowieniu konta Netflix może już go nie zaakceptować. Nie ma na to reguły. Od jakiegoś czasu Netflix jest uczulony na Revoluta. Z polskimi kartami nie powinno być problemu z odnowieniem przez Turcję.

Kategorie
Udostępniono0

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www