KSW 49 – jak zamówić, gdzie oglądać

Online za darmo cda 9 maja, 2019

KSW 49 – jak zamówić, gdzie oglądać! Kolejna już gala w której data została wyznaczona na 18.05.2019 r. w Ergo Arenie na granicy dwóch miast: Gdańska i Sopotu. Jest już dostępna karta walk. Poznaliśmy już wszystkich zawodników. Po ostatniej walce z Materlą zmierzy się z Askhamem! Transmisja w systemie PPV.

KSW 49

KSW 49 Bilety

Liczba miejsc ograniczona! Zostały jedynie pojedyncze miejsca. Należy się bardzo śpieszyć jeśli mamy zamiar obejrzeć galę na żywo w Ergo Arenie ponieważ bilety wyprzedają się bardzo szybko. Najtańszy bilet możemy kupić za 70 zł. Najdroższy za 350 zł. Bilety można kupić na ebilet.pl.

KSW 49 Gdzie oglądać

Ponieważ pracujemy jako legalny partner KSW nie musisz już zastanawiać się gdzie oglądać galę! Jak przy każdej transmisji przygotowujemy dla was specjalny link oferujący oglądanie gali! Nie musisz już się zastanawiać gdzie oglądać.

KSW 49 Zwiastun

Bez wątpienia trzeba przyznać, że KSW robi rewelacyjne zwiastuny! Znajdziemy już kilka oficjalnych zwiastunów na KSW 49 Youtube! Oto jeden z nich:


KSW 49 Karta walk

Jest już kompletna karta walk! Co więcej największą sensacją będzie walka Manikowski vs Ashham. Potwierdziły się także doniesienia i Bedorf zawalczy z Grabowskim. Cała dostępna lista kto walczy dostępna na stronie: KSW 49 Karta walk. Oczywiście warto sprawdzić przed walką kto walczy!

KSW 49 Online

KSW 49 PPV można obejrzeć w dniu gali o godzinie 19:00 na: http://kswonline.pl/

Zalecamy jednak wcześniejsze wejście na stronę i zapoznanie się z wszystkimi informacjami na niej zamieszczonymi! Stream bez limitów i zacięć!

KSW 49 online

 

Film Underdog

Dla fanów MMA polecamy również obejrzeć film produkcji KSW: Underdog

Kategorie
Udostępniono0

(2) komentarzy

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www