KSW 47 PPV

Online za darmo cda 3 marca, 2019

KSW 47 PPV! Kolejna już gala w której data została wyznaczona na 23.03.2019 r i odbędzie się na Atlas Arenie w Łodzi. Jest już dostępna karta walk. Poznaliśmy już wszystkich zawodników. Po ostatniej przegranej walce z Bedorfem Pudzianowski zmierzy się z Kołeckim – medalistą olimpijskim! Transmisja w systemie PPV.

 

KSW 47 PPV

KSW 47 online w systemie PPV

KSW 47 Bilety

Liczba miejsc ograniczona! Zostały jedynie pojedyncze miejsca. Należy się bardzo śpieszyć jeśli mamy zamiar obejrzeć galę na żywo w Arenie Gliwice ponieważ bilety wyprzedają się bardzo szybko. Najtańszy bilet możemy kupić za 70 zł. Najdroższy za 350 zł. Bilety można kupić na ebilet.pl.

KSW 47 Gdzie oglądać

Ponieważ pracujemy jako legalny partner KSW nie musisz już zastanawiać się gdzie oglądać galę! Jak przy każdej transmisji przygotowujemy dla was specjalny link oferujący oglądanie gali! Nie musisz już się zastanawiać gdzie oglądać.

KSW 47 Zwiastun

Bez wątpienia trzeba przyznać, że KSW robi rewelacyjne zwiastuny! Znajdziemy już kilka oficjalnych zwiastunów na KSW 47 Youtube! Oto jeden z nich:


KSW 47 Karta walk

Jest już kompletna karta walk! Co więcej największą sensacją będzie walka Pudzianowski vs Kołecki. Potwierdziły się także doniesienia i Borys Mańkowski zawalczy z Du Plessis. Cała dostępna lista kto walczy dostępna na stronie: KSW 47 Karta walk. Oczywiście warto sprawdzić przed walką kto walczy!

KSW 47 Online

KSW 47 PPV można obejrzeć w dniu gali o godzinie 19:00 na: http://kswonline.pl/

Zalecamy jednak wcześniejsze wejście na stronę i zapoznanie się z wszystkimi informacjami na niej zamieszczonymi! Stream bez limitów i zacięć!

KSW 47 online

Kategorie
Tagi
Udostępniono2

(1) komentarz

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www