KSW 46 Online

Online za darmo cda 20 listopada, 2018

KSW 46 online! Data gali została wyznaczona na 01.12.2018 r i odbędzie się na Arenie w Gliwicach. Jest już dostępna karta walk. Poznaliśmy już wszystkich zawodników. Po ostatniej przegranej walce Khalidov w rewanżowej walce zmierzy się z Narkunem! Transmisja w systemie PPV.

KSW 46 online

KSW 46 online w systemie PPV

KSW 46 Bilety

Liczba miejsc ograniczona! Zostały jedynie pojedyncze miejsca. Należy się bardzo śpieszyć jeśli mamy zamiar obejrzeć galę na żywo w Arenie Gliwice ponieważ bilety wyprzedają się bardzo szybko. Najtańszy bilet możemy kupić za 70 zł. Najdroższy za 350 zł. Bilety można kupić na ebilet.pl.

KSW 46 Gdzie oglądać

Ponieważ pracujemy jako legalny partner KSW nie musisz już zastanawiać się gdzie oglądać galę! Jak przy każdej transmisji przygotowujemy dla was specjalny link oferujący oglądanie gali! Nie musisz już się zastanawiać gdzie oglądać.

KSW 46 Zwiastun

Bez wątpienia trzeba przyznać, że KSW robi rewelacyjne zwiastuny! Znajdziemy już kilka oficjalnych zwiastunów na KSW 46 Youtube! Oto jeden z nich:

KSW 46 Karta walk

Jest już kompletna karta walk! Co więcej największą sensacją będzie walka Khalidov vs Narkun w rewanżowej walce. Pomimo wcześniejszych informacji na gali nie pojawi się Borys Mańkowski. Cała dostępna lista kto walczy dostępna na stronie: KSW 46 Karta walk. Oczywiście warto sprawdzić przed walką kto walczy!

"<yoastmark

KSW 46 Online

KSW 46 PPV można obejrzeć w dniu gali o godzinie 19:00 na: http://kswonline.pl/

Zalecamy jednak wcześniejsze wejście na stronę i zapoznanie się z wszystkimi informacjami na niej zamieszczonymi! Stream bez limitów i zacięć!

KSW 45 online

Kategorie
Tagi
Udostępniono1

(1) komentarz

  • AngryByte 20 sierpnia, 2019 Odpowiedz

    Dzięki

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www