Filmy na walentynki

Online za darmo cda 3 lutego, 2021

Filmy na walentynki to jeden ze sposobów na miłe spędzenie wieczoru z ukochaną osobą. Walentynki obchodzimy raz w roku dlatego mimo że zakochani możemy być przez cały rok to jednak 14 luty bez wątpienia wyjątkowa data. Poniżej przedstawiliśmy listę ciekawych filmów które warto obejrzeć. Oczywiście prawie wszystkie z gatunku komedia!

 

 

1. Kocha, Lubi, Szanuje

Film na walentynki Kocha, lubi, szanuje

Cal Weaver (Steve Carell) jest przeciętnym mężczyzną, niedbającym o swój wygląd. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego żona, Emily (Julianne Moore) zdradziła go z Davidem Lindhagenem (Kevin Bacon), z kolegą z pracy. Jako singiel, większość swojego czasu spędza w lokalnym barze. Załamany mężczyzna cały czas rozmawia sam ze sobą o swoim problemie. Pewnej nocy poznaje Jacoba (Ryan Gosling), który ma wszystko – kobietę jaką chce, ogromny dom i jest zabójczo przystojny. Rozpoczyna dawać lekcje Cal’owi, jak stać się prawdziwym mężczyzną. W niedługim czasie, teoretyczny singiel, staje się kochankiem wielu kobiet. Jedną z nich jest nauczycielka jego syna. Jego wychowanek Robbie (Jonah Bobo), zakochuje się w starszej o cztery lata od siebie, opiekunce Jessice (Analeigh Tipton), której obiektem westchnień jest Cal, jej pracodawca. W rezultacie czy uda się naprawić związek?

Film Kocha, lubi, szanuje:

Film Kocha, lubi, szanuje online

 

 

2. Miłość i inne używki

Miłość i inne używki filmy na walentynki

Tragikomiczne perypetie przedstawiciela przemysłu farmaceutycznego, który musi stawić czoła bezwzględnej konkurencji i uczuciu do diametralnie od niego różnej dziewczyny, którą nieoczekiwanie spotyka na swej drodze. Jego życie bezsprzecznie zaczyna się zmieniać.

Film Miłość i inne używki:

Film Miłość i inne używki online

 

 

3. Love, Rosie

Love, Rosie na walentynki

Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Gdy Alex wyjeżdża z Dublina na studia do Ameryki, ich wieloletnią przyjaźń czekają ciężkie chwile. Czy znajomość przetrwa lata rozłąki i tysiące kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?

Film Love, Rosie:

Film Love, Rosie online

 

 

4. I że cię nie opuszczę…

I że cię nie opuszczę... filmy na walentynki

Paige, Leo (Rachel McAdams i Channing Tatum), świeżo poślubione małżeństwo ulega wypadkowi samochodowemu, na wskutek którego żona zapada w śpiączkę. Kobieta budzi się z amnezją, a jej mąż po raz kolejny musi starać się o jej serce… W rezultacie czy uda mu się zauroczyć żonę po raz drugi?

Film I że cię nie opuszczę…:

Film I że cię nie opuszczę... online

 

 

5. Czas na miłość

Czas na miłość filmy na walentynki

Co byś zrobił gdybyś miał możliwość zmiany dowolnego momentu w swoim życiu. Tim nie musi się nad tym zastanawiać on po prostu wchodzi do szafy. Kończąc 21 lat Tim Lake odkrywa, że może podróżować w czasie. Postanawia więc uczynić świat lepszym, znajdując sobie dziewczynę.

Film Czas na miłość:

Film Czas na miłość online

 

 

Filmy na walentynki

Na koniec, masz inne ciekawe propozycje filmowe na walentynki? Podziel się nimi w komentarzu! Liczymy, że wzbogacicie listę obejrzanych tytułów o bardzo ciekawe pozycje.

Kategorie
Udostępniono1

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www