Zwiastun 8008 Wyświetleń

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • OglądajCały film
Wilgotne miejsca

Wilgotne miejsca

Helen nie może się pogodzić z rozwodem rodziców. By zagłuszyć ból po ich rozstaniu, eksperymentuje w sferze intymnej.Aug. 22, 2013Germany108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8.5 2 głosów
Co się stało?

Gdzie oglądać ?

Wilgotne miejsca – Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona – nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców i marzy, żeby znów zamieszkali razem. Łamie jedno tabu za drugim i nie próbuje wcielać się w męskie fantazje, bo z oddaniem realizuje własne. Przy goleniu miejsc intymnych, zacina się i trafia do szpitala. Ma nadzieję, że zmieni to jej życie. Czy odnajdzie prawdziwą miłość?

Cały film

Reżyser starał się za to wyraźnie zasugerować, że swoją bohaterkę i jej pasje traktuje z przymrużeniem oka. Sugeruje to nam chociażby poprzez pojawienie się już na samym początku filmu długiej sekwencji animowanej komputerowo. Co więcej pokazuje „przerażający” świat bakterii, znajdujących się na powierzchni deski klozetowej w publicznej toalecie. Wyraźnie sugeruje się nam tym samym, że wszystko, co oglądamy nie dzieje się do końca „na serio”, a postać Helen jest tak samo umowna, jak świat walczących ze sobą bakterii, zapożyczony z reklam pewnego środka czyszczącego. Owa sekwencja jest jednocześnie zapowiedzią efektowności formalnej filmu, który niezależnie od naszego stosunku do kontrowersji, jakie znaleźć można na ekranie, zobaczyć po prostu warto.

Film Wilgotne miejsca:

Film Wilgotne miejsca online

Wilgotne miejsca
Wilgotne miejsca
Oryginalny tytuł Feuchtgebiete
IMDb Ranking 5.8 10,660 votes
TMDb Ranking 5.3 170 votes

Reżyster

David Wnendt
Reżyster

Obsada

Udostępniono34

Podobne filmy

Ułaskawienie
Oczy szeroko zamknięte
Sala samobójców. Hejter
Chciwość
Urwis
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
The Kissing Booth
Vice
Mary Poppins Powraca
Elegia dla bidoków
Czarny łabędź
15:17 do Paryża

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www

×
Miłego Seansu!