Co się stało?

Zwiastun 2533 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Szatan kazał tańczyć

Szatan kazał tańczyć

Mar. 10, 2017Poland97 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

„Szatan kazał tańczyć” to najnowszy film Katarzyny Rosłaniec, autorki głośnych i kontrowersyjnych dramatów o problemach młodych ludzi: „Galerianki” i „Bejbi blues”. W swoich wcześniejszych filmach reżyserka pokazała, że nie ma dla niej tematów tabu, poruszała problem nastoletniej prostytucji, przemocy, nieplanowanych ciąż. Odtwórczyni głównej roli w filmie „Bejbi blues” Magdalena Berus, nagrodzona za najlepszy debiut aktorski w czasie 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni, powraca w odważnej roli w filmie „Szatan kazał tańczyć”.

Główna bohaterka nowego filmu Katarzyny Rosłaniec to Karolina (Berus). Dziewczyna żyje intensywnie i szybko tak, jak jej pokolenie 20-, 30-latków. W przeciwieństwie do wielu swoich rówieśników Karolina nie pracuje w korporacji. Jakiś czas temu wydana przez nią książka, współczesna wersja „Lolity”, stała się międzynarodowym hitem. Dziewczyna prowadzi nihilistyczną egzystencję, spędza czas na podróżach, romansach i ostrym imprezowaniu. Narkotyki, seks i głośna muzyka nie są w stanie wypełnić jednak pustki życia Karoliny. Dziewczyna żyje w cieniu swojej atrakcyjniejszej siostry Matyldy (Hanna Koczewska) i nieradzącej sobie z przemijaniem matki (Danuta Stenka)…

„Szatan kazał tańczyć” został nakręcony w niebywale efektowny sposób. Zdjęcia mienią się bogatą paletą barw. Niezwykle dynamiczny obraz oddaje pęd życia współczesnego młodego pokolenia. Dobrze dobrana muzyka potęguje tempo akcji. Dajcie się porwać nowemu filmowi Katarzyny Rosłaniec online.

Film Szatan kazał tańczyć:

Film Szatan kazał tańczyć online

Szatan kazał tańczyć
Oryginalny tytuł Satan Said Dance
IMDb Ranking 3.7 163 głosów
TMDb Ranking 4.6 4 głosów
Udostępniono2

Podobne filmy

Edward Nożycoręki
Układ zamknięty
Uśmiech Mony Lizy
Koniec drogi
Falls Around Her
Absolutni debiutanci
Moment zwrotny
Król Internetu
Stracone złudzenia
Geniusze zbrodni
Zbrodnie przyszłości
Władza

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www