Darmowe filmy online

Zwiastun 937 Wyświetleń

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Szatan kazał tańczyć

Szatan kazał tańczyć

Mar. 10, 2017Poland, Netherlands97 Min.N/A
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Co się stało?

Opis

„Szatan kazał tańczyć” to najnowszy film Katarzyny Rosłaniec, autorki głośnych i kontrowersyjnych dramatów o problemach młodych ludzi: „Galerianki” i „Bejbi blues”. W swoich wcześniejszych filmach reżyserka pokazała, że nie ma dla niej tematów tabu, poruszała problem nastoletniej prostytucji, przemocy, nieplanowanych ciąż. Odtwórczyni głównej roli w filmie „Bejbi blues” Magdalena Berus, nagrodzona za najlepszy debiut aktorski w czasie 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni, powraca w odważnej roli w filmie „Szatan kazał tańczyć”.

Główna bohaterka nowego filmu Katarzyny Rosłaniec to Karolina (Berus). Dziewczyna żyje intensywnie i szybko tak, jak jej pokolenie 20-, 30-latków. W przeciwieństwie do wielu swoich rówieśników Karolina nie pracuje w korporacji. Jakiś czas temu wydana przez nią książka, współczesna wersja „Lolity”, stała się międzynarodowym hitem. Dziewczyna prowadzi nihilistyczną egzystencję, spędza czas na podróżach, romansach i ostrym imprezowaniu. Narkotyki, seks i głośna muzyka nie są w stanie wypełnić jednak pustki życia Karoliny. Dziewczyna żyje w cieniu swojej atrakcyjniejszej siostry Matyldy (Hanna Koczewska) i nieradzącej sobie z przemijaniem matki (Danuta Stenka)…

„Szatan kazał tańczyć” został nakręcony w niebywale efektowny sposób. Zdjęcia mienią się bogatą paletą barw. Niezwykle dynamiczny obraz oddaje pęd życia współczesnego młodego pokolenia. Dobrze dobrana muzyka potęguje tempo akcji. Dajcie się porwać nowemu filmowi Katarzyny Rosłaniec online.

Film Szatan kazał tańczyć:

Film Szatan kazał tańczyć online

Oryginalny tytuł Satan Said Dance
IMDb Ranking 4.1 89 votes
TMDb Ranking 4.6 4 votes
Udostępniono2

Podobne filmy

Creed II
Sprawa Chrystusa
Twój Simon
Układ zamknięty
Dziedziczki
Głosy ze ściany
Ocean desperacji
Sicario 2: Soldado
Medicus
Psy 3: W imię zasad
Pokot
Hazardzista

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www