Co się stało?

Zwiastun 1436 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • OglądajCały film - Wyszukiwarka VOD
Słoń Benjamin

Słoń Benjamin

Aug. 01, 2019Germany91 Min.TV-Y7
Twoja ocena: 0
10 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

Słoń Benjamin – Nareszcie wakacje! Otto nie może się doczekać, aby spędzić najbliższe tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem Słoniem Benjaminem w zoo. Jednak jego dobry humor jest zakłócany przez zmartwienia dyrektora zoo, który pilnie potrzebuje pieniędzy na konieczne naprawy. Trzeba zatem zorganizować loterię z nagrodami! Tymczasem burmistrz Newtown ogłasza, że zatrudnił przebiegłą Zorę Zack (Heike Makatsch), aby zmodernizować zoo i uczynić z niego najbardziej pokazowy obiekt w Newtown. Zora Zack próbuje przekonać do siebie Benjamina, który ma stać się nową twarzą reklamową kampanii promującej nowe zoo. Ale w rzeczywistości przebiegła Zora ma zupełnie inny cel … Czy Otto, Benjamin i inni mieszkańcy zoo zdążą pokrzyżować jej podstępne plany?

Cały film Słoń Benjamin

Kultowa postać słonia Benjamina powraca w nowym niemieckim filmie wprost na duże ekrany! Film online to aktorska wersja znanej kreskówki produkowanej w latach 2002-2003. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, a sam obraz wejdzie do wybranych kin w kwietniu przyszłego roku.

W trakcie wakacji burmistrz zatrudnia Zorę Zack, by zmodernizowała zoo. Okazuje się jednak, że kobieta ma zupełnie inne plany na zagospodarowanie przestrzeni i chce postawić w tym miejsu biurowce. Wraz z młodym chłopcem, Otto, Słoń Benjamin musi zawalczyć o swój dom.

W tytułowej roli w zwiastunie możemy usłyszeć Dariusza Odiję, który swojego głosu słoniu użyczał również we wspomnianym serialu animowanym.

Film Słoń Benjamin:

Film Słoń Benjamin online

Słoń Benjamin
Oryginalny tytuł Benjamin Blümchen
IMDb Ranking 3.9 119 głosów
TMDb Ranking 5 6 głosów

Reżyser

Tim Trachte
Reżyser

Obsada

Udostępniono1

Podobne filmy

Jeżyk i przyjaciele
Niezgaszalni
Pingwiny z Madagaskaru
Shrek Forever
Tom i Jerry na Dzikim Zachodzie
Zew krwi
Ranveer vs Wild with Bear Grylls
Psi Patrol Film
Pan Wilk i spółka. Bad Guys
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
Czarownica 2
Ciekawski George 2

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www