Co się stało?

 

Zwiastun 2686 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • OglądajCały film - Wyszukiwarka VOD
Razem czy osobno?

Razem czy osobno?

Jul. 20, 2014USA94 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

Razem czy osobno? – Życie pewnego egocentrycznego mężczyzny zostaje odwrócone do góry nogami, gdy poznaje swoją wnuczkę.

Cały film

Po śmierci żony Oren Little (Michael Douglas) staje się zgorzkniałym, zamkniętym w sobie człowiekiem, stroniącym od kontaktów z innymi. Jednak pewnego dnia na prośbę syna musi przyjąć pod swój dach 9-letnią wnuczkę (Sterling Jerins). Rezolutna dziewczynka niespodziewanie wnosi w jego życie odrobinę radości. Dzięki niej Oren zaprzyjaźnia się z mieszkającą po sąsiedzku Leah (Diane Keaton), która także czuje się samotna po śmierci ukochanej osoby. Czy na emeryturze jest jeszcze miejsce na miłość? 

Poza zabawnymi dialogami i luźnym klimatem towarzyszącym perypetiom dwójki kompletnie niedobranych osobników, film nie oferuje zbyt wiele. Z jednej strony wspomniane zalety są na tyle wystarczające, by uradowany kinoman nie żałował seansu z produkcją. Z drugiej jednak obraz Reinera nawet nie próbuje wymknąć się schematom, oferując rozrywkę jednorazowego użytku. Tym niemniej można jednak zjeść ciastko i mieć ciastko, w przypadku „Razem czy osobno?” owa sztuka przejawia się zaś w połączeniu fabuły skupionej na problemach starszych ludzi z młodzieżową i mocno zabawową formą. Za parę miesięcy nikt z nas o dziele Reinera nie będzie nawet zapewne pamiętał, choć co się podczas seansu uchachamy, to nasze. Solidna porcja sympatycznej rozrywki podana w łatwo przyswajalnej pigułce, w sam raz dla seniorów.

Film Razem czy osobno?:

Film Razem czy osobno? online

Razem czy osobno?
Oryginalny tytuł And So It Goes
IMDb Ranking 5.8 12,139 głosów
TMDb Ranking 6 296 głosów
Udostępniono1

Podobne filmy

Prestiż
Niedobrani
Wściekłość
Mój Kuzyn Vinny
Kevin sam w domu
Pięć diabłów
Wiek Adaline
Bilet na Księżyc
Wojna z dziadkiem
Osobliwy dom Pani Peregrine
22 Jump Street
Pierwsza gwiazdka

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www