Co się stało?

Zwiastun 7098 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Podatek od miłości

Podatek od miłości

Klara ściga cynicznego i pełnego uroku oszusta podatkowego. Po pewnym czasie traci kontrolę i zakochuje się w mężczyźnie.Jan. 26, 2018Poland113 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.7 3 głosów


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

Podatek od miłości – Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe.

Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Film Podatek od miłości:

Film Podatek od miłości online

Oryginalny tytuł Podatek od miłości
IMDb Ranking 5.7 392 głosów
TMDb Ranking 6.2
Udostępniono7

Podobne filmy

Kobieta sukcesu
Listy do M.
Całe szczęście
Do wszystkich chłopców, których kochałam
Wszyscy moi mężczyźni
Wszystko albo nic
Męska rzecz
Wpadka
Dziewczyna mojego kumpla
Kochanie, poznaj moich kumpli
Gentleman z rewolwerem
Narzeczony na niby

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www