Zwiastun 2557 Wyświetleń

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • OglądajCały film
Młoda i Piękna

Młoda i Piękna

Aug. 20, 2013France90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Co się stało?

Gdzie oglądać ?

Młoda i Piękna – 17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój „pierwszy raz”. Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi.

Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie zarabia duże pieniądze jako ekskluzywna call-girl. Jednak, w wyniku splotu okoliczności, pewnego dnia matka Isabelle odkryje szokujący sekret córki.

Co więcej, film ma jasny przekaz, a sama forma i narracja tylko sprzyja widzowi. Końcowa scena jest prawdziwym wybudzeniem bohaterki  z letargu. Widz sam musi znaleźć odpowiedź, jak potoczą się dalej losy Isabelle. Ozon nie daje gotowych rozwiązań. Każda z postaci w filmie ma jakieś swoje grzeszki. Nikt nie jest bez winy. Nawet młodszy brat, który poznaje świat nastolatków, wydaje się skuszony, ale zawstydzony pokusami, które na niego czekają.

Cały film

23-letnia Marine Vacth doskonale odnajduje się w roli nieletniej prostytutki. Nie wydaje się zawstydzona tą odważną rolą, pomimo tego że to jej pierwszy tak poważny film. Jest wiarygodna w kłamstwie bohaterki, którą kreacje stworzyła.

Film Młoda i Piękna:

Film Młoda i Piękna online

Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Młoda i Piękna
Oryginalny tytuł Jeune & Jolie
IMDb Ranking 6.7 30,499 votes
TMDb Ranking 6.3 712 votes
Udostępniono1

Podobne filmy

2 dni w Nowym Jorku
Dziewczyna zawodowa
Były lokator
Let’s Dance
Sekret bogini fortuny
Ułaskawienie
Nie otwieraj oczu
Requiem dla snu
Cząstki kobiety
Dunkierka
Jutro będziemy szczęśliwi
Moje córki krowy

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www

×
Miłego Seansu!