Co się stało?

Zwiastun 3232 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Drogówka

Drogówka

Ostra jazda dopiero przed tobą.Jan. 31, 2013Poland118 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosów


Film online - Wyszukaj w serwisach VOD - Zarejestruj się.

Gdzie oglądać ?

„Drogówka” to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Po kultowym „Weselu”, obsypanymi nagrodami „Domu złym” i „Róży” Wojciech Smarzowski ponownie zdecydował się na formułę kryminału i zrealizował fabułę. Forułę która po raz pierwszy „wchodzi do miasta”. Powstał obraz prawdziwy, bezkompromisowy i szczery, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Smarzowskiego poczucia humoru.

„Drogówka” to kolejny film Smarzowskiego zrealizowany według autorskiego scenariusza. Ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji.

Reżyser, od lat, konsekwentnie współpracuje ze swoimi ulubionymi aktorami: Arkiem Jakubikiem, Marianem Dziędzielem, Erykiem Lubosem, Robertem Wabichem, Marcinem Dorocińskim, Jackiem Braciakiem i Bartkiem Topą. W filmie zobaczymy także Macieja Stuhra, Agatę Kuleszę, Adama Woronowicza, Julię Kijowską i Izabelę Kunę.

Film Drogówka online:

Film Drogówka online

Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Oryginalny tytuł Drogówka
IMDb Ranking 7.3 3,639 głosów
TMDb Ranking 7.2
Udostępniono0

Podobne filmy

Człowiek z Blizną
Big Lebowski
La Gomera
007: Quantum of Solace
Akademia policyjna
Uśpieni
Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri
Pakt z Diabłem
Dom Gucci
Nędznicy
Obywatel roku
Listopad

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www