Zwiastun 511 Wyświetleń

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
Drogówka

Drogówka

Ostra jazda dopiero przed tobą.Jan. 31, 2013Poland118 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Co się stało?

Opis

„Drogówka” to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Po kultowym „Weselu”, obsypanymi nagrodami „Domu złym” i „Róży” Wojciech Smarzowski ponownie zdecydował się na formułę kryminału i zrealizował fabułę. Forułę która po raz pierwszy „wchodzi do miasta”. Powstał obraz prawdziwy, bezkompromisowy i szczery, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Smarzowskiego poczucia humoru.

„Drogówka” to kolejny film Smarzowskiego zrealizowany według autorskiego scenariusza. Ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji.

Reżyser, od lat, konsekwentnie współpracuje ze swoimi ulubionymi aktorami: Arkiem Jakubikiem, Marianem Dziędzielem, Erykiem Lubosem, Robertem Wabichem, Marcinem Dorocińskim, Jackiem Braciakiem i Bartkiem Topą. W filmie zobaczymy także Macieja Stuhra, Agatę Kuleszę, Adama Woronowicza, Julię Kijowską i Izabelę Kunę.

Film Drogówka online:

Film Drogówka online

Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Drogówka
Oryginalny tytuł Drogówka
IMDb Ranking 7.4 2,900 votes
TMDb Ranking 7.2
Udostępniono0

Podobne filmy

Przemytnik
Dom zły
Plagi Breslau
Krocząc Wśród Cieni
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
Kobiety mafii
Blitz
Kartoteka 64
Czarne bractwo BlacKkKlansman
Dziewczyna w sieci pająka
Tajemnice Silver Lake
Czerwony kapitan

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www