Zwiastun 3688 Wyświetleń

  • Zwiastun Youtube [Kliknij]youtube.com
  • OglądajCały film
Dom strachów

Dom strachów

Sep. 13, 2019USA92 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 głosów
Co się stało?

Gdzie oglądać ?

Dom strachów – Grupa znajomych wybiera się w Halloween do rozrywkowego domu strachów. Kiedy okazuje się, że pracownicy domu znają ich najskrytsze lęki i najboleśniejsze wspomnienia. Wiedzą, jak je wykorzystać – niewinna zabawa zamienia się w makabryczny koszmar… 

Cały film

Głównym atutem tej produkcji jest osobliwy dom strachów. Miejsce z pułapkami, tajnymi przejściami, escape roomem, krętymi i ciasnymi korytarzami, a także morderczą obsługą. Największą grozę tego przybytku wzbudzają jego włodarze. Zamaskowani właściciele, którzy od początku sprawiają wrażenie podejrzanych typów, a jednocześnie przywołują na myśl największych siepaczy dużego ekranu. Ich maski nawiązują do kultowych person kina grozy. Nie brakuje oczywiście również odniesień do najważniejszych przedstawicieli gatunku – Piły czy Hostelu. Wśród gonitwy myśli bohaterów i prób wyswobodzenia się z pułapki twórcy zarysowali również obyczajowy wątek dotyczący traumy z przeszłości głównej bohaterki. 

Dom strachów nie jest pozbawiony wad. Scenariusz mógłby być dopracowany, ale za niepokojąca i złowieszczą atmosferę miejsca, a także nastrojową charakteryzację i pomysł z oprawcami skrywającymi swoje prawdziwe oblicze warto dać mu szansę. To nieliczny z ostatnich slasherów, który napięcie buduje o realne zagrożenie snujące się korytarzami pułapki bez wyjścia. Co więcej nie za pomocą przereklamowanych straszaków, skrzypiących drzwi, podłóg czy zbyt intensywnej muzyki. I co najważniejsze, jest krwisto i brutalnie, toteż miłośnicy gore nie powinni wyjść z kina rozczarowani.

Film Dom strachów:

Film Dom strachów online

Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Dom strachów
Oryginalny tytuł Haunt
IMDb Ranking 6.3 12,509 votes
TMDb Ranking 6.3 215 votes
Udostępniono18

Podobne filmy

Brightburn: Syn ciemności
Anon
Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina
Halloween
Bodyguard
Śmierć nadejdzie dziś 2
Code 8
Mandy
Groźne kłamstwa
Krwawa hrabina
Pierwsza noc oczyszczenia
Brahms: The Boy II

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www

×
Miłego Seansu!