Bundesliga gdzie oglądać?

Online za darmo cda 5 sierpnia, 2022

Bundesliga gdzie oglądać? online

 

Bundesliga gdzie oglądać transmisje w TV i online? Bundesliga od zawsze była bardzo chętnie oglądana w Polsce. Mecze, które przez wiele lat pokazywał Eurosport, Canal+, a także Eleven Sports. Od sezonu 2021/2022 na rynku praw telewizyjnych nastąpiło wielkie przetasowanie, ponieważ Ligę Niemiecką będzie pokazywać przez 7 lat nowy nadawca – platforma Viaplay.

 

Bundesliga gdzie oglądać?

W ubiegłym sezonie wyłącznie internetowa platforma streamingowa Viaplay miała wyłączne prawa do transmisji meczów Bundesligi w Polsce. W efekcie polscy kibice nie mają możliwości oglądania meczów ligi niemieckiej w tradycyjnej telewizji. Na sezon 2022/23 i kolejnych niewiele się w tym zakresie zmieni, choć szanse na udział Bundesligi zostaną nieznacznie zwiększone. Wszystkie mecze Bundesligi na sezon 2022/23 nadal będą dostępne tylko na Viaplay, ale trzy wybrane mecze z każdej rundy będą dostępne również dla abonentów telewizji satelitarnej CANAL+. Do końca września klienci pakietu CANAL+ będą mieli bezpłatny dostęp do nowego kanału nadającego ligę niemiecką.

Transmisja STS

Istnieje jednak świetna opcja, która pozwala oglądać grę za darmo. Wszystkie mecze Bundesligi są transmitowane przez bukmachera STS. Wystarczy spełnić dwa proste warunki. Pierwszym jest założenie konta z kodem promocyjnym GOAL, a drugim jest granie w dowolne kupony, które nas interesują na 24 godziny przed grą.

 

Bundesliga online

Kategorie
Udostępniono1

Zostaw recenzję lub opinie

Imię *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój adres email (nie będzie publikowany)
Strona www